A hétvége eredményei

Az hétvége eredményei

2018.09.15.

Nehezen, de nyertek az ifisták

Az esztergomi Ferencesek ellen mérkőzött meg a mai napon ifi csapatunk. Az első félidőt gyakorlatilag átaludták a srácok, mert nagyon akartgyengén és kedvtelenül futballoztak. Az ellenfél aztán a félidő végefelé meg is bosszulta ezt.

A második játékrészben szerencsére felpörögtek a srácok, és rögtön egyenlítettünk. Egy hibának köszönhetően ismét vezetett az ellenfél, de sokáig most nem örülhettek. A 78. percben aztán már 4-2 volt az állás, a hosszabbításban esett még egy öngól hazai oldalon, így alakult ki a 4-3-as végeredmény. A második félidei játék alapján, megérdemelten nyertek a srácok.

Csolnok – Franka 4:3
(Gólok: Farkas Máté, Gause Pascal, Binder Valter, Putz László)

Gratulálunk a csapatnak!!!

Hajrá Csolnok!!!⚽️💚🖤

2018.09.16.

Sajnos nem úgy sikerült a mai nap, ahogyan terveztük

Felnőtt csapatunk Tokodra utazott, hogy lejátsza következő bajnoki meccsét.

Sajnos elég rosszul kezdtük a meccset, ugyanis a 6. percben már 2:0 volt az állás a hazaiknak. Akartak a mieink, de nagyon görcsösen játszottunk, így nem jöttek a gólok, pedig a lehetőségek meg voltak. Kemény ellenfél volt a hazai csapat, sokszor voltak szabálytalanok is, de a mai játékvezetés sajnos nem nőtt fel a feladathoz és nem tudta kézben tartani a meccset.

Természetesen nem az ellenféllel vagy a játékvezetővel kell foglalkozni, hanem a kihagyott helyzetekkel és akkor nem lett volna gond.

Nem lógatjuk a fejünket, megyünk tovább a megkezdett úton és kijavítjuk a mai botlásunkat.

Tokod – Csolnok 3:0

Legújabb híreink

Az elmúlt egy hónap eredményeit olvashatják az érdeklődők. A legfrissebb eseményektől haladunk vissza felé.

2018.09.10.

Itthon tartotta felnőtt csapatunk a 3 pontot

Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen a 4. percben Barlangi Balázs révén megszereztük a vezetést. Ezt követően sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, azonban ezeket sajnos nem sikerült gólra váltani. A második találatra egészen a 42. percig kellett várni, amikor Vörös Dániel egy szép egyéni akció után duplázta meg góljaink számát.

A második játék részben kicsit laposabb volt a játék, de aztán felpörgettük magunkat. A 70. percben Barlangi Balázs volt ismét eredményes. Közben nyomott az ellenfél is, és egy szép szabadrúgásból szereztek egy gól, de Farkas Antalnak a 90. percben volt még egy válasza a vendég találatra, így kialakítva a 4-1-es hazai győzelmet.

Csolnok – Héreg-Vértestolna 4:1
Gólok: Barlangi Balázs 2, Vörös Dániel, Farkas Antal

Folytatás a hétvégén.

2018.09.08.

Nehezen, de elhoztuk a 3 pontot

Ifistáink Pilismaróton játszották meccsüket. Sajnos az első félidőben nagyon gyengén játszottunk, sokszor kapkodtunk és rossz döntéseket hoztunk a kapu előtt. A szünet előtt nem sokkal egy kontrából megszereztük a vezetést. Sajnos még mindig ide tartozik, hogy egy kisebb lökdösődést követően mindkettő csapat megfogyatkozott, így mentünk a szünetre.

A szünet után aztán váltottunk, aminek köszönhetően megdupláztuk góljaink számát. Sajnos ezt követően kaptunk egy gólt, de rögtön a pilismaróti gólra rúgtunk mégegyet, így alakult ki a 3-1-es csolnoki győzelem.

Pilismarót – Csolnok 1:3
(Gólok: Vörös Dániel, Barlangi Balázs, Seregi Péter)

Holnap felnőtt csapatunk hazai pályán játsza következő bajnoki meccsét. Kezdés 16:30!

Hajrá Csolnok!!

2018.09.02

Rangadó a javából

A tavalyi ezüstérmes csapathoz látogatott felnőtt alakulatunk. Első két tét meccsünkön ugyan gólzáporos győzelmet arattunk, de tudtuk, hogy a hazai csapatnál nehéz mérkőzésre kell számítanunk.

Ennek tudatában készültünk a mérkőzésre már az edzéseken is. A mérkőzés előtt, illetve alatt nagyon motiváltak voltak játékosaink. Sajnos a kezdő formáció nem hozott eredményt, mert fölényben volt az ellenfél, és ki is használták hibáinkat. Egy szerkezeti váltásnak köszönhetően rendeztük sorainkat és 2-0-ról felálltunk 2-1-re, de a hazaiak ismét találtak egy gólt, azonban Zsolnay Zsolt szépített még a szünet előtt.

A szünet után több cserét is végrehajtottunk, ami meghozta a gyümölcsét. Sorra alakítottuk ki a helyzeteket, és Zsolnay Zsolt révén ismét sikeresen abszolváltunk egy helyzetet, így 3-3-as eredménnyel folytatódott a mérkőzés. A meccset ilyenkor már kimondhatjuk, hogy a mi csapatunk uralta, és érett a következő gól. A 85. percben aztán Barlangi Balázst buktatta a 16-oson belül az ellenfél kapusa, így büntető következett. A 11-es sajnos kimaradt, azonban Binder Valter a kipattanóra odaért, így 4-3-ra módosította az eredményt, és állította be a végeredményt.

Összességében megérdemelt győzelmet aratott alakulatunk, így egy pozitív lendületet adhat a csapatnak ez a győzelem!

Továbbá itt is szeretnénk boldog születésnapot kívánni csapatunk motorjának, Miklós Bulfánnak! 🙂 🎂🍻

Folytatás jövő hèten!

Gratulálunk minden játékosnak!

2018.08.27.

Nehezen indult, de aztán ismét kiütés lett belőle

Vasárnap felnőtt csapatunk hazai körülmények között fogadta Annavölgy alakulatát. Az időjárás ugyan nem volt közönség csalogató, de szép számmal látogattak ki nézők a mérkőzésre. Köszönjük nekik!

Nehezen indult be a csolnoki gépezet, hiszen 21 percet kellett várni az első gólra. A labdabirtoklás kimagasló volt már az elejétől kezdve a mieink javára, de az áttörést jelentő gól hiányzott. A 21. percben aztán egy 11-es után Vörös Dániel megtörte a gólcsendet. Ezután is végig a mi csapatunk nyomott, és uralta a játékot, azonban egy kisebb megingást követve, az ellenfél első kapura lövése gólt eredményezett. Sokáig viszont nem örülhettek a vendégek, hiszen régi-új csatárunk, Zsolnay Zsolt folytatta a hazai gólgyártást. Olyannyira, hogy a szünet előtt megduplázta góljainak számát, így 3-1-es állásnál cseréltünk térfelet.

A második játékrészben a keret legfiatalabb játékosa, Binder Valter növelte a hazai találatok számát. 4-1 után a múlt héten 5 gólt szerző Barlangi Balázs volt eredményes, majd Zsolnay Zsolt révén már 6-1 volt az állás. A vendégeknek volt még egy elfutásuk, így korrigáltak az eredményen, de ezt követően Zsolnay Zsolt hintett még egy 3-ast az ellenfélnek, így alakult ki a 9-2-es csolnoki győzelem. Külön kiemelnénk Zsolnay Zsoltot, aki 6 gólt szerzett a vasárnapi rangadón.

Csolnok – Annavölgy 9:2
gólszerzők: Zsolnay Zsolt 6, Binder Valter, Barlangi Balázs, Vörös Dániel.

Gratulálunk a csapatnak!
Továbbá külön gratulálunk Barlangi Balázsnak, aki a kefoci szavazásán a megye III. legjobbja lett múlt heti eredményével!

Hajrá Csolnok!!!💚🖤

2018.08.25.

Lejàtszotta első bajnoki mérkőzését ifi csapatunk

Szomód ellen léptek pályára a fiatalok. A helyszín Dunaszentmiklós volt a szomódi pálya felújítása miatt. A pálya nem igazán kedvezett a szép játéknak, hiszen eléggé dadogott a labda a fű csomók miatt, de a srácok megoldották ezt a problémát. Több felállási formációt gyakoroltunk a mérkőzés folyamán, kijelenthetjük, hogy mindegyik hatásos volt. A végjátékban néha még pontatlanok voltunk, így több gól is eshetett volna a mérkőzésen, de nem vagyunk telhetetlenek, hiszen kezdésnek ez is nagyszerű eredmény. Barlangi Balázs a mai nap folyamán sem kímélte az ellenfelet, egymaga 6 gólt szerzett.

Szomód – Csolnok 0:10
Gólok: Barlangi Balázs 6, Farkas Máté 2, Vígh Gergő, Táborszki Dávid.

Gratulálunk a srácoknak!

Holnap 17:30-kor felnőtt csapatunk hazi pályán lép pályára Annavölgy ellen. Várjuk Önöket!

Hajrá Csolnok!!! 💚🖤⚽️

2018.08.19.

Nehezen indult, de aztán kiütés lett a vége

Győzelemmel kezdte az új szezont felnőtt csapatunk. A jó kezdet után picit visszavettek a játékosok a tempóból, de aztán a második félidőben hengereltek.

Bemutatkoztak új játékosaink is, köztük Barlangi Balázst emelnénk ki, aki 5 gólt rúgott. Emelett Farkas Antal 2, Bulfán Miklós pedig egy gólt szerzett.

Csolnok – Bajna 8:2

Köszönjük a szurkolók lelkes támogatását! 👏

Hajrá Csolnok!!!⚽️⚽️⚽️💚🖤

Az elmúlt bő egy hét történései

Javában pörögtek az események egyesületünknél. Számos programon, edzőmeccsen vettek részt a csapatok.

Július 31-én pénteken felnőtt csapatunk Gyermely csapatát fogadta felkészülési mérkőzésen. Számos lehetőséget dolgoztak ki a mieink, azonban ezek rendszerint kimaradtak, ami meg is bosszulta önmagát, hiszen az ellenfél nem hibázott a kapunk előtt. 3:1-re nyert a vendég Gyermely.

Szombaton a Falunapokon vettek részt ifistáink, az idén első alkalommal megrendezésre kerülő Falu Derby eseményen, ahol ügyességi és elméleti kérdésekkel kellett megbirkózniuk a srácoknak. A színvonalas rendezvényen az előkelő 3. helyet szerezték meg.
Délután utánpótlás játékosaink a hagyományos falunapi felvonuláson mutatták meg magukat, ezzel színesítve az eseményt.

Vasárnap délelőtt a főző versenyen is megmérettettük magunkat, azonban a tavalyi fényes 3. helyet nem sikerült abszolválni, idén sajnos nem értünk el dobogós helyezést. Egyébként finom gulyás levest főztek az ifisták, de sajnos fél 1 helyett fél 3-ra készült el az ebéd.
Délután felnőtt csapatunk Pilismarót csapatát fogadta edzőmérkőzés keretein belül. Gól gazdag mérkőzést láthattak a kilátogatók, ugyanis egy tucat gól esett. A szerzett gólok számában azonban a vendégek jobbak voltak, így ők hagyták el győztesként a pályát. Csolnok – Pilismarót 5:7

A hétközi edzések után ismét mozgalmas volt augusztus első hétvégéje. Pénteken a felnőttek Süttőre utaztak, ahol szintén potyogtak a gólok. Itt azonban a mienk voltak a jobbak, és 5:3-ra megnyerték a meccset.
Vasárnap ifi és felnőtt csapatunk utazott Pilismarótra.
Ifistáink 2:1-re nyertek, azonban felnőtt csapatunk ismét vereséget szenvedett Pilismarót ellen.

Az edzések, illetve a felkészülési meccsek folytatódnak tovább, hogy minél jobb formában vágjunk neki a szezonnak.

Hajrá Csolnok!!!

Idén is megrendezésre került focitáborunk

Június utolsó hetében került megrendezésre egyesületünk hagyományos focitábora, amely minden évben nagyon sok gyermeket vonz. Az idei létszám is ezt tükrözi, hiszen 35 fő rúgta a labdát hétfőtől péntekig a csolnoki focipályán.

A gyerekek a mindennapi focizáson kívül számtalan élménnyel gazdagodhattak, köthettek új barátságokat, élvezhették a nyári szünet és tábor nyújtotta lehetőségeket. Háttérbe került az internet, a telefon, a tévé, és végre a szabadban tölthették el idejüket a barátjaikkal.

Minden nap rendeztünk egy kis bajnokságot a csapatoknak, akiket az első nap kiválasztottunk, majd a tábor végén összesítettük a pontokat, és eredményt hirdettük. A focin kívül volt labdarúgással kapcsolatos kvízjáték, kirándulás, uszoda, lábtenisz.

A csütörtöki napon vendégek érkeztek a táborba, a Dorogi Fc játékosai látogatták meg a srácokat és okoztak nekik óriási meglepetést. Név szerint: Vigh Ádám, Szedlár Zoltán, Mészáros Áron, Papp Máté és Nagyházi Dávid. A bemutatkozás után a gyerekek kérdéseire válaszoltak a dorogi csapat játékosai, majd egy közös lábteniszre és teq-ballra is beszálltak. Természetesen a közös képek és a dedikálás sem maradt el.

A pénteki napon zártuk a tábort, ahol a gyerekek már a jövő évi focitábort várták.

Külön köszönetet szeretnénk mondani Kolonics Melinda Polgármester Asszonynak, hogy használhattuk az uszodát.

A Bőség Konyha megint kifejezte a csolnoki utánpótlás sport iránti bizalmát és jóindulatát. 35 gyerek étkezésének ellátását biztosította az 5 napos tábor ideje alatt teljesen ingyen. Felajánlásának köszönhetően ismét igen magas színvonalon tudtuk megszervezni a gyermekek aktív szabadidejének eltöltését, sport iránti szeretetük megalapozását.

Köszönjük még a Dorogi FC játékosainak a látogatást.

Találkozunk jövőre!

Megszerezte első győzelmét ifi csapatunk

A 2. fordulóban nagyon jó játékkal sajnos vereséget szenvedett ifi csapatunk Piliscsévtől, azonban a 3. fordulóban végre megtört a jég. Felsőgallán játszottak a srácok, ahol ugyan rosszabb játékot produkáltak, mint a Piliscsév elleni, de végre nyerni tudtak. A helyzet kihasználásunk még mindig pocsék, ebben van hova fejlődni. Következő ellenfelünk Kocs lesz 09.02-án 14:00-kor.

Felnőtt csapatunk Bajótot fogadja,  09.03-án 16:00-kor, míg öregfiúk csapatunk is megkezdi a sportolást, hétfőn 17:00-kor Leányfalu ellen.

Vereség a bajnoki nyitányon

U19-es csapatunk 2017.08.13-án kezdte meg a megye II. osztályú bajnoki szereplését.
Hosszú és kemény felkészülést hagytak maguk mögött a srácok, így mindenki bizakodóan várta az első fordulót. A sorsolás azonban nem a csapatunknak kedvez, ugyanis U19-es korosztályunk folyton akkor játszik az ellenfél csapataival, mikor felnőtt csapatuk szabadnapos. Ebből következve, az összes olyan játékosuk le tud játszani az ifi csapatba, aki kor alapján befér. Így történhetett meg olyan eset is, hogy a mi 14-15 éves játékosaink ellen volt 20, de 22 éves játékos is.
Nem adjuk fel ezek után sem, hanem keményen dolgozunk tovább és igyekszünk minél jobban szerepleni a bajnokságban.
A hétvégi mérkőzés jó tempójú pörgős meccs volt, amiből csak tanulni tudnak a srácok. Csapatunk talán picit meg volt szeppenve, ezért nem tudták azt a játékot mutatni, amit a felkészülés alatt produkáltak. Sok hibával játszottunk hátul, valamint elől sem használtuk ki a lehetőségeket. Ennek köszönhetően 4-2-re nyertek a vendégek.

Csolnok – Bana 2:4 (gólok: Tafferner Levente, Vörös Dániel)

2017.08.19-én 15:00-kor Piliscsév csapatát fogadjuk hazai pályán.

Hajrá Csolnok!

Falunapi főzőverseny

A XX. Csolnoki Falunapok során egyesületünk fiataljai részt vettek a vasárnapi főzőversenyen. A menü lecsó volt, aminek elkészítéséhez vasárnap reggel 12 fiatal csatlakozott. Beleadtak apait-anyait, hogy megmutassák mire is képesek a csolnoki fiatalok. 🙂 A kemény munka megtette hatását, ugyanis az előkelő 3. helyezést érték el a 8 csapatos versenyben.

Lejátszotta első felkészülési mérkőzését U19-es csapatunk

2017.07.16-án játszotta le első felkészülési meccsét csapatunk. A mérkőzés 17:00-kor kezdődött,  és 2*40 perc volt, tekintettel arra, hogy első meccse volt mindkettő csapatnak. A csolnoki játékosok 4 edzéssel a lábukban várták az összecsapást, és a tavalyi U16-os csapathoz képest több helyen változott a keret. Csapatunkhoz a nyári felkészülés során csatlakozott Dorogról Farkas Máté, Szekeres Péter, Tátról Táborszki Dávid, valamint Quint Adorján is visszatért a foci világába. Első meccset tekintve jó tempójú mérkőzést játszott a két gárda, amire lehet majd a későbbiekben építeni.  Első félidőben a csapat 4-3-3-as felállásban abszolválta a játékidőt, amely során az első gól Táborszki Dávid nevéhez fűződik. Egy védelmi hiba után a vendég csapat megszerezte egyenlítő gólját, azonban erre a szintén “újonc’ Farkas Máténak volt válasza és 2-1-re módosította az eredményt. A második játékrészben 3-5-2-es felállásban játszottak a srácok, ami az elején szokatlan is volt számukra, így sokáig csak keresték a helyüket. A végén leginkább a mieink domináltak és meg is lett az eredménye, ugyanis egy jó beadást követően Putz László fejelte a labdát a kapuba, ezzel kialakítva a 3-1-es végeredményt.

Összességében jó játékot produkált a csapat, de az erőnléten még dolgozni kell. Fontos, hogy a helyzeteinket is minél jobban kihasználjuk, ugyanis a mérkőzésen rúghattunk volna jóval több gólt, ha kicsit jobban koncentrálnak a csatárok.

A következő heti program még keményebb lesz a srácoknak, ugyanis heti 4 edzés mellett 2 edzőmérkőzés is lesz.
Szombaton Süttő ellen 16:00-kor, vasárnap szintén 16:00-kor Pilismarót ellen lépnek pályára a srácok. Mindkettő mérkőzés hazai pályán lesz.