2019. február 10. 13:00 Csolnok – Szárliget (Tokodüveggyár)
2019. február 17. 13:00 Csolnok – Baj (Tokodüveggyár)

2019. január 27. 13:00 Csolnok – Pilismarót (Tokodüveggyár)
2019. február 2. 14:00 Csolnok – Dorog U17 (Tokodüveggyár)
2019. február 17. Teremtorna Dorog
2019. február 23. Csolnok – Esztergom (Tokodüveggyár)
2019. február ?? Csolnok – Dorog U19

A felkészülési mérkőzéseken felül heti 2, illetve 3 edzésfoglalkozással készülünk a tavaszi szezonra.

Várjuk a kedves érdeklődőket felkészülési mérkőzéseinkre is!

Hajrá Csolnok!!!

Futsal Csolnokon

Hazai pályán a szezon első futsal tornája

Csolnokon került megrendezésre az U11-U13-as futsal teremtorna 2018.12.08-án. A szombat délelőtti órákban az U11-es korosztály, míg utánuk az U13-as srácok léptek pályára.

A mieink szép eredményekkel zárták a tornát, ahol Dorog, Kesztölc, Bajna, Piliscsév és Sárisáp csapatai ellen mérkőztek meg.

Gratulálunk a srácoknak!

Hajrá Csolnok! ⚽️💚🖤

Utánpótlás tornán vettek részt a 12-13 éves játékosaink

X. KERTES LÁSZLÓ UP KUPA

Az Esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok folytatta téli rendezvénysorozatát, 12-13 éveseknek rendezte meg az un. Kertes László Kupát.

A benevezett 6 csapatot a szervezők 2X3-as csoportba sorsolták be. A csoportküzdelmek után következett a keresztbejátszás, majd a helyosztók.

Az ,,A” csoportot magabiztos játékkal nyerte a VOYAGE mind a két ellenfelét verve. Némi meglepetést okozott a hazai Esztergom két veresége és végül utolsó helye. Persze hozzá kell tenni, hogy nem a legerősebb kerettel érkezett a tornára.

A ,,B” csoportot a MÉSZÖLY FC nyerte 100%-os teljesítménnyel a CSOLNOK előtt.
A keresztbejátszás során a két esélyes, nevezetesen a MÉSZÖLY és a VOYAGE is nyert, így méltán kerültek a döntőbe.

Az elődöntőben nagy küzdelem után minimális különbséggel nyert a VÉRTESSOMLÓ a jó fizikumú és egységes CSOLNOK ellen, így megérdemelten vitték haza a 3. helyet.

Következett a torna utolsó mérkőzése a döntő. Előzetesen nehéz lett volna megtippelni a végső győztest, hiszen mind a két csapat remek játékerőt képvisel, sok ügyes gyerek van a keretükben.
Végül nagy csatában a MÉSZÖLY FC nyert és lett a jubileumi kupa győztese.

Az eredményhirdetésen Osvald Zsolt főszervező bemutatta a gyerekeknek és a szurkolóknak néhai Kertes Lászlót. Elmondta, hogy legyen példa az ifjú focistáknak Laci bácsi élete, hiszen Ő példa arra, hogy egy kisvárosból is eljuthat valaki a legmagasabb szintre, nevezetesen az NB1-ig. Mi kell hozzá? Tehetség, szorgalom, alázat és némi szerencse. Nem feltétlenül kell a fővárosba születni vagy valamilyen akadémiára járni.

Hajrá Csolnok!!!💚🖤

Sikeres volt a 2018-as Sportbál

Fergeteges volt a hangulat az idei Sportbálon

2018. november 24-én rendeztük meg hagyományos Sportbálunkat, ami talán az egyik legjobb hangulatú bál volt az eddigiekhez mérten.

Rengeteg vendég érkezett szombat este a sportcsarnokba, ahol a No Stress Band zenekarnak és Önöknek köszönhetően óriási bulit csaptunk, és mulattuk át az éjszakát.

Szerencsére minden adott volt, hogy így tudjuk értékelni a mögöttünk álló rendezvényt, hiszen a zenekar és a büfé is kiváló volt, de Önök nélkül mit sem ért volna az egész. Köszönjük, hogy ilyen szép számmal megtisztelték rendezvényünket. Várjuk Önöket jövőre is! 🙂

Nem mehetünk el szó nélkül a támogatóink mellett sem, akik nélkül nem jöhetett volna létre Sportbálunk.

Zuckerpuppen Salon

Reméljük jól érezték magukat, és jövőre újra találkozunk!

Őszi bajnok felnőtt csapatunk

Őszi bajnok felnőtt csapatunk is

Sajnos az őszi küzdelmeket nem sikerült úgy zárni, ahogyan terveztük. A felnőtt alakulat ellenfele Dunaszentmiklós volt a 2018-as év utolsó mérkőzésén.

Jól kezdtük a mérkőzést és szinte egykapuztunk az első játékrészben. Folyamatosan vezettük a támadásokat az ellenfelünkre, de sajnos a végén hiányzott egy kis plusz, ami megtörte volna a gólcsendet. Rendkívűl szervezettek voltak a vendégek, s már-már sokszor voltak durvák is, ami a mai játékvezetőnek belefért a szabályos szerelések közé. A “sporttárs” sajnos nem nőtt fel a mérkőzés színvonalához, és nem tudta kézben tartani a meccset. A félidőben tehát 0-0 volt.

A második játékrészben is igyekeztünk felülkerekedni az ellenfelen, ami, ha nem is úgy, mint az első félidőben, de sikerült. Sajnos a sok kihagyott helyzet azonban megbosszulta magát, és egy szerencsétlen góllal megszerezték a vezetést a vendégek. Nem sokkal később sikerült egyenlíteni, majd rögtön ezután egy kapufát is fejeltünk, ami ma már nem az első volt, de sajnos erre volt még válaszuk a vendégeknek. Egy felívelt labda utat talált a kapuba, így ha nem is megérdemelten, de nyertek a vendégek.

Csolnok – Dunaszentmiklós 1:2
Gól:Zsolnay Zsolt

Ugyan a 3 pontot elvitték most tőlünk, de ígyis őszi bajnok felnőtt csapatunk is! Gratulálunk a csapatnak!

Köszönjük minden kedves szurkolónak a féléves buzdítást, mind otthon, mind idegenben.

Folytatás tavasszal!

Hajrá Csolnok!!!⚽️🖤💚

Őszi bajnok ifi csapatunk

Gólzáporos mérkőzéssel zárta a 2018-as évet legidősebb utánpótlás csapataunk. A srácok Bajnára látogattak a bajnokság 11. fordulójában. A pálya most sem volt különb, mint a felnőtt mérkőzésen, így nemcsak az ellenfelet kellett legyőzni, hanem a pályát is.

Jól indult a mérkőzés, hiszen már a 2. percben megszereztük a vezetést. Ezt követően zsinórban lőttük a gólokat, a félidő végén már 7-1 volt a javunkra.

A szünet után kissé leült a csapat, de a gólok îgy sem maradtak el. Lemásoltuk az első félidei eredményt, így 14-2 lett az eredmény a javunkra. Külön kiemelnénk Farkas Mátét 6 góljával, illetve a két fiatal gólszerzőnket, Mayer Mátét és Farnadi Bencét.

Bajna – Csolnok 2:14
Gólok: Farkas Máté 6, Barlangi Balázs 4, Gause Bruce, Gause Pascal, Mayer Máté, Farnadi Bence

Gratulálunk a csapatnak!

Hajrá Csolnok!!!⚽️💚🖤

Az őszi szezon bajnokai lehetnek az ifisták a hétvégén

Javában készülnek az ifisták az őszi szezon utolsó bajnoki mérkőzésére. A tét nem kisebb, mint őszi bajnokként zárni a 2018-as évet. A mai napon kapusedzéssel egybekötött foglalkozáson vettek részt a sràcok, de a héten még kettő alkalom vár rájuk.