Az utolsó pillanatokban hagytunk ott kettő pontot Piliscséven

Szombaton a kora nyárias időjárásban utazott ifi csapatunk a közeli Piliscsévre, hogy abszolválja a soron következő mérkőzését. A bajnokságot vezető csapatunk a második helyezetthez látogatott, így abszolút jó mérkőzésnek ígérkezett a történet.

Elég kesze-kuszán kezdődött a mérkőzés, hiszen volt itt is, ott is ziccer, azonban ezek kimaradtak. Ezt követően megnyugodtunk és átvettük az irányítást. Folyamatosan és tudatosan építettük fel a támadásainkat, amiket rendszerint sikerült befejezni, de a gól sajnos elmaradt. Egészen a 23. percig kellett várni a gólra, amikor szép összjáték után Vörös Dániel juttatta el a labdát a kapuba. Nem álltunk meg, továbbra is támadtunk. A szünet előtt Dani megduplázta góljai és góljaink számát, így 2:0 a javunkra a félidőben, de lehetett volna jóval több is a kihagyott helyzetek láttán.

A második játékrészt jól kezdtük, mert továbbra is mi játszottunk, az ellenfél a felívelt labdákon kívül nem tudott mást csinálni. Vörös Dániel nagyon elemében volt a mérkőzésen, hiszen az 57. percben megszerezte a harmadik gólját. Ezt követően mintha visszább vett volna a csapat, és egy 11-es után szépítettek a hazaiak. Aztán amikor már mindenki úgy érezhette meg van a mérkőzés, jött a fekete leves. Egy szerencsésnek mondható találattal feljöttek egy gólra a cséviek a 88. percben, majd amikor már csak időt kellett volna húzni, illetve védekezni, egy védelmi fegyelmezetlenség miatt, szögletet harcoltak ki a 89. percben a hazaiak, amit be is bólintott az egyik játékos a kapuba, így alakult ki a megnyert mérkőzésből a 3:3-as döntetlen. Viszont ha a helyzeteinket valóban kihasználjuk, akkor simán belefért volna ez a hiba, mert jóval több is lehetett volna közte, de mint tudjuk, nincsen „ha” a történelemben, így maradt a 3:3.

Piliscsév – Csolnok 3:3
gólok: Vörös Dániel 3