A korai hidegzuhany után beindult a gólgyártás

Felnőtt csapatunk hazai pályán fogadta Baj csapatát. A tabellán elfoglalt helyezések alapján sima hazai sikernek kellett volna lennie, azonban nem így kezdődött a mérkőzés. Az első percben egy felívelt labdára a szélső támadójuk lecsapott, amit ugyan még nem váltottak gólra, de az ezt követő szögletet viszont igen. Egy 16-oson belüli kavarodást követően a kapuban kötött ki a labda…Természetesen nem ilyen kezdésről álmodoztunk, de nem lógattuk a fejünket, és átvettük az irányítást. Sajnos ezt követően egy súlyosnak tűnő sérülés is történt a meccsen, de az orvosi vizsgálatok után megnyugodhattunk, nincs semmi komolyabb sérülés játékosunknál. Viszont kis kényszer pihenőre szorul majd játékosunk, addig is jobbulást, és mihamarabbi visszatérést kívánunk Parti Dávidnak.
A továbbiakban fokoztuk a nyomást az ellenfélre, és vezettük sorba a veszélyes támadásainkat. Az egyenlítő gólra egészen a 17. percig kellett várni, amikor az ellenfél 16-osán belül egy kavarodást követően Kovács Bence fejelt a kapuba. Ezt követően végleg a kezünkbe vettük az irányítást, amit további hazai gólok követtek. Zsolnay Zsolt révén már a vezetést is megszereztük, majd a szünet előtt duplázott is, így 3:1 volt a javunkra.

A második játékrészben sem vettünk visszább, és a csereként beállt Pázmándi Gergő megszerezte csapatunk 4. gólját. Nem sokkal később egy mesterhármas is beköszönt, ugyanis Zsolnay Zsolt megszerezte harmadik gólját, majd ezt követően Kovács Bence megrúgta a csapat 6. gólját. A hajrában egy kontrából sajnos szépítettek a vendégeket, de a győzelem végig a kezünkben volt.

Csolnok – Baj 6:2
gólok: Zsolnay Zsolt 3, Kovács Bence 2, Pázmándi Gergő