Őszi bajnok ifi csapatunk

Gólzáporos mérkőzéssel zárta a 2018-as évet legidősebb utánpótlás csapataunk. A srácok Bajnára látogattak a bajnokság 11. fordulójában. A pálya most sem volt különb, mint a felnőtt mérkőzésen, így nemcsak az ellenfelet kellett legyőzni, hanem a pályát is.

Jól indult a mérkőzés, hiszen már a 2. percben megszereztük a vezetést. Ezt követően zsinórban lőttük a gólokat, a félidő végén már 7-1 volt a javunkra.

A szünet után kissé leült a csapat, de a gólok îgy sem maradtak el. Lemásoltuk az első félidei eredményt, így 14-2 lett az eredmény a javunkra. Külön kiemelnénk Farkas Mátét 6 góljával, illetve a két fiatal gólszerzőnket, Mayer Mátét és Farnadi Bencét.

Bajna – Csolnok 2:14
Gólok: Farkas Máté 6, Barlangi Balázs 4, Gause Bruce, Gause Pascal, Mayer Máté, Farnadi Bence