Gólfieszta Húsvét Vasárnap

Felnőtt csapatunk vasárnap Lábatlanra látogatott. A meccs előtti dolgok kicsit kaotikusra sikerültek, de szerencsére ez a mérkőzésen abszolút nem látszódott.

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést és hamar meg is szereztük a vezetést. Folyamatosan vezettük a szebbnél szebb támadásokat mind szélen, mind középen. A gólcsapot ma rendesen kinyitottuk, ami köszönhető a játékosok hozzáállásának is. 3:0 volt már az állás javunkra, amikor egy véleményes 11-est kapott a hazai brigád, amit sikeresen értékesítettek is. Ezt követően is nyomtunk, és lőttünk gólokat. Félidőben 5:1 volt javunkra.

A második játékrészben több helyen frissítettünk, és ez további lendületet adott számunkra. A kapunk előtt sok akció nem volt, ellenben az ellenfél kapuja előtt. Már-már üres kapuba kellett passzolnunk a labdát, olyan helyzeteket teremtettünk, illetve alakítottunk ki. Gólokban ez a félidő sem volt szegény, hiszen esett 5 vendég gól, amire hazai talált nem érkezett. Ezen felül még jó pár gólt szerezhettünk volna, de azért így is szép teljesítmény a 10:1-es csolnoki győzelem a Lábatlan otthonában.

Lábatlan – Csolnok 1:10
gólok: Zsolnay Zsolt 4, Barlangi Balázs 2, Bulfán Miklós Pázmándi Gergő, Kovács Bence, Putz László

Gratulálunk a csapatnak!

Hajrá Csolnok!!!💚🖤

Az utolsó pillanatokban hagytunk ott kettő pontot Piliscséven

Szombaton a kora nyárias időjárásban utazott ifi csapatunk a közeli Piliscsévre, hogy abszolválja a soron következő mérkőzését. A bajnokságot vezető csapatunk a második helyezetthez látogatott, így abszolút jó mérkőzésnek ígérkezett a történet.

Elég kesze-kuszán kezdődött a mérkőzés, hiszen volt itt is, ott is ziccer, azonban ezek kimaradtak. Ezt követően megnyugodtunk és átvettük az irányítást. Folyamatosan és tudatosan építettük fel a támadásainkat, amiket rendszerint sikerült befejezni, de a gól sajnos elmaradt. Egészen a 23. percig kellett várni a gólra, amikor szép összjáték után Vörös Dániel juttatta el a labdát a kapuba. Nem álltunk meg, továbbra is támadtunk. A szünet előtt Dani megduplázta góljai és góljaink számát, így 2:0 a javunkra a félidőben, de lehetett volna jóval több is a kihagyott helyzetek láttán.

A második játékrészt jól kezdtük, mert továbbra is mi játszottunk, az ellenfél a felívelt labdákon kívül nem tudott mást csinálni. Vörös Dániel nagyon elemében volt a mérkőzésen, hiszen az 57. percben megszerezte a harmadik gólját. Ezt követően mintha visszább vett volna a csapat, és egy 11-es után szépítettek a hazaiak. Aztán amikor már mindenki úgy érezhette meg van a mérkőzés, jött a fekete leves. Egy szerencsésnek mondható találattal feljöttek egy gólra a cséviek a 88. percben, majd amikor már csak időt kellett volna húzni, illetve védekezni, egy védelmi fegyelmezetlenség miatt, szögletet harcoltak ki a 89. percben a hazaiak, amit be is bólintott az egyik játékos a kapuba, így alakult ki a megnyert mérkőzésből a 3:3-as döntetlen. Viszont ha a helyzeteinket valóban kihasználjuk, akkor simán belefért volna ez a hiba, mert jóval több is lehetett volna közte, de mint tudjuk, nincsen „ha” a történelemben, így maradt a 3:3.

Piliscsév – Csolnok 3:3
gólok: Vörös Dániel 3

hajrá Csolnok!!!💚🖤

Hozta a kötelező győzelmet felnőtt csapatunk

A felnőttek vasárnap ismét hazai pályán játszottak. A jó erőkből álló Tardos alakulatát látták vendégül. A mérkőzést nagyon jól kezdtük és próbáltunk nyomást helyezni a védekezésre beállt csapatra, ami az elején inkább csak veszélyes támadásokban, illetve nagyarányú labdabirtoklásban mutatkozott meg. A gólcsendet Barlangi Balázs egyéni akciója törte meg, amikor betört a 16-osra és éles szögből a rövidbe bombázta a labdát. Nem vettünk visszább, és továbbra is veszélyeztettünk az ellenfél kapujára, azonban a félidő vége előtt a semmiből egyenlített a tardosi gárda.

A második játékrészben aztán több helyen frissítettünk a csapaton, ami egy kisebb lendületet adott számunkra. Ebben a félidőben már többet mutatott magából az ellenfél is, így többször érkeztek meg a kapunk elé, de álltuk a sarat. Amikor már úgy tűnt, hogy döntetlen lesz a mérkőzés, a csereként beállt Gál Csaba megszerezte a vezetést. Ezután több ígéretes lehetőségünk is volt, hogy végleg lezárjuk a mérkőzést, de sajnos nem sikerült jól kivitelezni a dolgokat. A 92. percben aztán Pázmándi Gergő szép egyéni villanásának köszönhetően végleg lezárult a mérkőzés, hiszen az 5-ös magasságából talált a kapuba, így kialakítva a 3:1-es végeredményt.

Csolnok – Tardos 3:1

gólok: Barlangi Balázs, Gál Csaba, Pázmándi Gergő

Nehezen indult, de aztán megindult a gólgyártás

Ifi csapatunk Gyermely csapatát fogadta szombaton. A csapat több hiányzóval állt fel a mérkőzésre, de ez egy csöppet sem befolyásolt minket. Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, és igazából nagyon jól játszottunk végig. Végre volt formája a játéknak, és a széleken nagyon szép támadásokat vezettünk. A végén hiányzott egy kis pontosság, illetve a jó döntések meghozatala, ami sajnos az első félidőben rendszerint elmaradt. Az első félidő vége előtt Vörös Dánielt buktatták a 16-oson belül, a megítélt büntetőt értékesítette.

A második játékrészben aztán sokkal pontosabbak voltunk a támadásaink végén, így a gólok sem maradtak el. A gólgyártás Vígh Gergő bombagóljával kezdődött meg, amit egy védelmi + kapushiba összjátéka miatt, egy vendég gól követett. Nem álltunk le, és továbbra is nyomtunk. Nem sokkal később Tarkövi Dénes egyéni akciójának köszönhetően növeltük előnyünket, majd ezt követően Dénes egy fejessel növelte góljai, illetve góljaink számát. A mérkőzés hajrájában Farkas Máté is megszerezte a gólját, illetve a csereként beállt Pétervári Levente megszerezte idei első gólját.

Összességében nagyon jó játékot produkáltunk. Ha a végén pontosabbak vagyunk, sokkal több gólt szerezhettünk volna.

Csolnok – Gyermely 6:1
gólok: Tarkövi Dénes 2, Vörös Dániel, Vígh Gergő, Farkas Máté, Pétervári Levente