A korai hidegzuhany után beindult a gólgyártás

Felnőtt csapatunk hazai pályán fogadta Baj csapatát. A tabellán elfoglalt helyezések alapján sima hazai sikernek kellett volna lennie, azonban nem így kezdődött a mérkőzés. Az első percben egy felívelt labdára a szélső támadójuk lecsapott, amit ugyan még nem váltottak gólra, de az ezt követő szögletet viszont igen. Egy 16-oson belüli kavarodást követően a kapuban kötött ki a labda…Természetesen nem ilyen kezdésről álmodoztunk, de nem lógattuk a fejünket, és átvettük az irányítást. Sajnos ezt követően egy súlyosnak tűnő sérülés is történt a meccsen, de az orvosi vizsgálatok után megnyugodhattunk, nincs semmi komolyabb sérülés játékosunknál. Viszont kis kényszer pihenőre szorul majd játékosunk, addig is jobbulást, és mihamarabbi visszatérést kívánunk Parti Dávidnak.
A továbbiakban fokoztuk a nyomást az ellenfélre, és vezettük sorba a veszélyes támadásainkat. Az egyenlítő gólra egészen a 17. percig kellett várni, amikor az ellenfél 16-osán belül egy kavarodást követően Kovács Bence fejelt a kapuba. Ezt követően végleg a kezünkbe vettük az irányítást, amit további hazai gólok követtek. Zsolnay Zsolt révén már a vezetést is megszereztük, majd a szünet előtt duplázott is, így 3:1 volt a javunkra.

A második játékrészben sem vettünk visszább, és a csereként beállt Pázmándi Gergő megszerezte csapatunk 4. gólját. Nem sokkal később egy mesterhármas is beköszönt, ugyanis Zsolnay Zsolt megszerezte harmadik gólját, majd ezt követően Kovács Bence megrúgta a csapat 6. gólját. A hajrában egy kontrából sajnos szépítettek a vendégeket, de a győzelem végig a kezünkben volt.

Csolnok – Baj 6:2
gólok: Zsolnay Zsolt 3, Kovács Bence 2, Pázmándi Gergő

Gratulálunk a csapatnak!

Hajrá Csolnok!!!💚🖤

Fontos mérkőzést nyert meg az ifi csapat

Ifi csapatunk szombat délután a jó erőkből álló Hajdú Antal Ferences DSE csapatával mérkőzött meg Esztergomban. Kemény és a végletekig hajtós mérkőzésre számítottunk, ami be is igazolódott, ugyanis nagyot mentek a Frankás srácok. Természetesen nem feltett kezekkel mentünk fel a pályára, így az elején még ugyan nem is, de később felvettük a ritmust, és próbáltuk irányítani a játékot. AZ egyik akció során a 16-oson belül a hazai csapat játékosának kezét érintette a labda, amit be is fújt a spori 11-esnek. Ezt Barlangi Balázs értékesítette. Nagyon sok szabálytalanság volt a játékban, amit sajnos a sporinak nem sikerült megfékeznie,így többször már-már durvább belépő is volt. Ezt követően egy 16-oson belüli kavarodás során a hazai játékos egy félresikeredett felszabadítást követően a saját kapujába talált, így 2-0 volt a javunkra. A játékrész felénél sajnos megfogyatkoztunk, így bő egy órát emberhátrányban kellett volna fociznunk, azonban a későbbiekben kiderül, hogy ez nem így lett.

A második játékrészben szerkezetet váltottunk, és beálltunk a biztos védekezésre. Nyomott végig az ellenfél, és az ívelések nagyon jól jöttek be a kapunk elé, de szerencsére ebből gólt nem született. Időközben a hazaiak is megfogyatkoztak, így egyenlő létszámban fejezhettük be a mérkőzést.Egy kontrának köszönhetően szépen végigvittünk egy támadást, aminek a végén szabálytalankodtak játékosunkkal a büntető területen belül, így a jogosan megítélt büntetőt Barlangi Balázs ismét értékesítette. Nem sokkal később a hazaiak szereztek egy gólt, de több gól már nem esett a mérkőzésen, kivéve még egy piros lapot, amit a hazaiak kaptak, így ezzel zárult a mérkőzés.

Franka – Csolnok 1:3
gólok: Barlangi Balázs 2, öngól

Nagyobb korosztályaink mellett a kisebbek is rendszeresen edzenek

Sok szó esett már az ifistákról és a felnőttekről, így most pár fotóval jelentkezünk a kisebb lurkókról.

A mai naptól már a legkisebbek is a pályán edzettek, voltak közöttük olyanok is, akik most ismerkedtek meg a füves pályával, így ez nagy élmény volt számukra.

Továbbra is várjuk a futball iránt érdeklődő ifjoncokat egyesületünknél. Az edzéseken a futball megszerettetése a cél, illetve, hogy élvezzék a gyerekek amit csinálnak. Ezenfelül számos új barátság bontakozik ki az edzések alatt, így nem éri meg lemaradni erről a lehetőségről. 😊